Český Rybář

Ostatní

SOUTĚŽTE S FIRMOU VITAR A ČASOPISEM ČESKÝ RYBÁŘ

O REPELENTY PREDATOR MAXX PLUS

Repelent Predator MAXX plus

U vody v pohodě a bez štípanců

Kapesní Repelent Predator MAXX plus garantuje dlouhodobou ochranu při velké fyzické zátěži v oblastech s vysokým výskytem nebezpečného a obtížného hmyzu.

Obsahuje dvě nejúčinnější složky DEET + Icaridin v koncentraci, která poštípání hmyzem prakticky vylučuje. Jako nejúčinnější repelent dokáže vytvořit ochranný štít pro pokožku i oděv. Repelent je dostatečně účinný na komáry po dobu 8 hodin, na klíšťata po dobu 4 hodin. Je nepostradatelným pomocníkem v místech s vysokým rizikem nákazy přenášené hmyzem, jakou jsou např. zika nebo malárie. Vysoký účinek a 100% spolehlivost oceníte nejen při běžných výletech do přírody. Spolehlivě pokryje také nároky cestovatelů při extrémní turistice do náročných oblastí, kde je riziko spojené s poštípáním a nákazou výrazně vyšší. Přípravek byl testován Státním zdravotním ústavem Praha, lesníky, cestovateli, laboratorně a terénně také na komáry Aedes a komáry přenášející virus Zika.

Přípravek je ve formě aerosolového spreje, který umožní dokonalé rozptýlení a tím 100% ochranu. To mechanické rozprašovače neumí. Při jejich aplikaci vznikají nekrytá místa a riziko bodnutí hmyzem tak není zcela vyloučeno.   

Koupíte v lékárnách i běžné obchodní síti za 246 Kč.

www.vitar.cz

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a zašlete odpověď společně s kontaktními údaji do 31. 7. 2017 do naší redakce buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08  České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz), či prostřednictvím internetových stránek (www.ceskyrybar.cz, Soutěže). Poté proběhne slosování a 10 z vás získá cenu od společnosti Vitar, a to 2 repelenty Predator MAXX plus!

Jména výherců zveřejníme v zářijovém čísle časopisu Český rybář a na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz.

Výherci soutěže o Repelenty Predator Impregnace Outdoor z č. 5/2017 (správná odpověď c): Václav BERÁNEK, Horky nad Jizerou; Zdeněk DOLEŽEL, Holešov; Karel KETTNER, Kralupy nad Vltavou; Petr BLAŽEK, Uherské Hradiště; Jaroslav KONEČNÝ, Prostějov; Svatopluk BÍLEK, Loštice; Iveta PŘÍKAZSKÁ, Dolní Bojanovice; František ABRAHÁM, Stod; Jan SALAJ, Blansko; Petr KLEE, Jablonné nad Orlicí.

 

1. Kolik hodin po aplikaci Repelent Predator Maxx plus odpuzuje komáry?

Jméno a příjmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
E-mail
Telefon

Naši partneři