Český Rybář

Ostatní

Český rybář č. 2018 / 8

 

ALPA Francovka slaví 105 let

V plné síle

Ročně naplní 5 milionů kusů lahviček a má ji doma každý dospělý Čech. Symbolizuje ji žlutá hvězda a typická lahvička se sytě modrou etiketou jako symbol čistoty a důvěry.

Alpa Francovka je alkoholový bylinný roztok s éterickými oleji a mentolem. 105 let stará receptura vychází z kompozice 14 léčivých bylin a dává Alpě Francovce sílu pomáhat při celé řadě neduhů.

Máta, eukalyptus, rozmarýn, hřebíček nebo anýz a další byliny v kombinaci s mentolem protáhnou dýchání, uleví těžkým nohám i přetíženým svalům a dokážou zmírnit bolesti zad nebo hlavy. Alpa přináší úlevu kloubům, uvolní ucpaný nos při rýmě, má dezinfekční účinky, takže ošetří běžné oděrky nebo štípnutí hmyzem.
Masážní Alpa krém a francovkový gel vás postaví na nohy. Přináší okamžitý pocit osvěžení a úlevu namoženým partiím těla. Díky vysokému obsahu minerálních olejů vytváří na pokožce tenký film, důležitý pro lehkou masáž. Alpa ulevuje tělu a vrací vás do hry už 105 let.

www.alpa.cz

Slavte s Alpou a soutěžte o set jejích produktů. Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a můžete jej získat společně s praktickým ručníkem. Odpověď zašlete i s kontaktními údaji do 31. 8. 2018 do naší redakce buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08  České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz, předmět Soutěž Alpa), či prostřednictvím internetových stránek (www.ceskyrybar.cz, sekce Soutěže). Poté proběhne slosování. 5 z vás získá set výrobků ALPA a navíc praktický ručník.

Jména výherců zveřejníme v říjnovém čísle časopisu Český rybář a na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz.

 

Správná odpověď z č. 6/2018:

c) 6 hodin

Výherci:

1) Dušan HUBA, Tišnov

2) Monika ČERNÍKOVÁ, Příbram

3) František ABRAHÁM, Stod

4) Dagmar CINGROŠOVÁ, Bělá nad Radbuzou

5) Vladimír MATĚJÍČEK, Ostrava-Zábřeh

1. Receptura Alpy Francovky vychází z kompozice…

Jméno a příjmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
E-mail
Telefon

Naši partneři