Český Rybář

Ostatní

SOUTĚŽTE S ALPOU A ČASOPISEM ČESKÝ RYBÁŘ

O BALÍČEK 3 PŘÍPRAVKŮ TÉTO TRADIČNÍ ZNAČKY

Máta, eukalyptus, rozmarýn, hřebíček, tymián, anýz nebo mentol? To je klasická alpová směs, která funguje už více než 100 let, kdy vznikla Alpa Francovka. Sedmero bylin je dodnes přirozeným základem masážních přípravků Alpa, vyrobených podle léty prověřených receptur.

Francovkový masážní gel pro FIT tělo po námaze

Bylinný gel Alpa je ideální pro masáže kloubů, svalů a páteře po větší zátěži při sportu, po práci či rybolovu.  Prokrvuje pokožku, uvolňuje svalové napětí a snižuje únavu. A pomůže i tehdy, když se cítíte jako „rozlámaní“, třeba při nachlazení nebo chřipce či při bolestech hlavy.

Masážní krém Alpa přináší okamžitý pocit osvěžení a úlevu namoženým partiím těla. Postará se o celkové uvolnění svalů a pomáhá při pocitu těžkých nohou. Vazká konzistence umožňuje příjemnou masáž.

www.alpa.cz

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a zašlete odpověď společně s kontaktními údaji do 30. 11. 2017 do naší redakce buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08  České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz), či prostřednictvím internetového formuláře (viz níže). Poté proběhne slosování a 6 z vás získá cenu, a to balíček se 3 osvědčenými přípravky tradiční značky ALPA.

Jména výherců zveřejníme v lednovém čísle časopisu Český rybář a na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz.

1. Alpa Francovka pomáhá už:

Jméno a příjmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
E-mail
Telefon

Naši partneři