Český Rybář

Ostatní

Český rybář č. 2019 / 6

ALPA FANDÍ RYBOLOVU

… a udrží Vás v pohodě, přestože hned nezaberou. Alpa Francovka je lihový bylinný roztok s éterickými oleji a mentolem. Vzniká podle staré receptury ze 14 léčivých bylin, které jí dávají sílu pomáhat při celé řadě neduhů.

Máta, eukalyptus, rozmarýn, hřebíček, anýz a další byliny v kombinaci s mentolem protáhnou dýchání, uleví těžkým nohám i přetíženým svalům a dokážou zmírnit bolesti zad nebo hlavy. Alpa přináší úlevu kloubům, uvolní ucpaný nos při rýmě, má dezinfekční účinky, takže ošetří běžné oděrky nebo štípnutí hmyzem.

Masážní krém Alpa vás postaví na nohy i po delším sezení u vody. Přináší okamžitý pocit osvěžení a příjemné uvolnění namoženým partiím.

Alpa ulevuje tělu a vrací vás do hry už 106 let. 

Soutěžte s Alpou a časopisem Český rybář a můžete získat následující praktické ceny – batoh s logem Alpa, Alpa Francovka, Alpa masážní krém, repelent Alpa Forte a repelent Alpa roll-on.

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a odpověď zašlete i s kontaktními údaji do 30. 6. 2019 do naší redakce buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08 České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz, předmět Soutěž Alpa), či prostřednictvím internetových stránek (www.ceskyrybar.cz, sekce Soutěže). Poté proběhne slosování a třem z vás zašleme balíček s uvedenými produkty.

Jména výherců zveřejníme v srpnovém čísle časopisu Český rybář a na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz.

1. Ve kterém městě sídlí Alpa?

Jméno a příjmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
E-mail
Telefon

Naši partneři