Český Rybář

"BLACK MOVEMBER" CF MOTO

/ Novinky / Tisková zpráva Journeyman CZ

"BLACK MOVEMBER" na všechny motorky a vybrané čtyřkolky CF MOTO. BLACK Friday. Je to teď všude kolem. Původní myšlenka je už asi dávno pryč, dělá to každý, a tak není nad to, udělat „black“ po svém a k tomu s dobrou myšlenkou.

Značka CF MOTO, resp. jeden z největších světových dovozců této progresivní značky firma JOURNEYMAN CZ, pojala toto období zase trochu jinak, a tak není jen nějaká sleva, ani jen nějaký "friday". Dokonce ani jen měsíc…

Spojili jsme několik věcí dohromady a vznikl "BLACK MOVEMBER". Co za tím stojí?

Nejde jen o prázdná slova… Každoroční kampaň "MOVEMBER", kdy si pánové po celém světě nechávají narůst v rámci podpory boje proti rakovině různé vousové kreace, a tím chtějí upozornit na prevenci, jsme se rozhodli podpořit tuto kampaň i my, a to rozhodně nejenom změnou vzhledu.

A navíc nejen v měsíci listopadu, ale i v prosinci. Vlastně až do konce roku 2022.

U nás, v celé prodejní síti JOURNEYMAN v ČR i SR, v rámci kampaně „BLACK MOVEMBER“ věnuje firma JOURNEYMAN CZ z každého v této akci prodaného stroje CF MOTO 500 Kč na boj proti rakovině.

V rámci této kampaně již máme vybrané onkologické centrum, kterému bude v lednu 2023 částka z prodaných strojů předána.

Tak kdo přemýšlíte o nákupu nové motorky CF MOTO či čtyřkolky CF MOTO Gladiator, popřemýšlejte, zda nenakoupit právě teď. Sobě v době konstantního zdražování ušetříte, nákupem si třeba splníte nějaký ten sen, a ještě podpoříte dobrou věc, která má viditelný a jasný dosah.

Už teď je částka v řádech desítek tisíc korun.

Je nám také velkou ctí, že se k akci dovozce přidala spousta našich prodejců.

Pojďme společně poslat do světa v rámci naší akce "BLACK MOVEMBER" další Gladiatory a další motorky, ať je to číslo 6místné.

My za nás posíláme do akce další model Gladiatoru - naši vlajkovou loď CF MOTO Gladiator X1000 Overland. Obě verze. V ČR i SR. Takže teď má CF MOTO v akci BLACK MOVEMBER 4 GLADIATORY, s 5letou zárukou a se slevou 15 000 Kč.

Sleva 15 000 Kč platí na nový Gladiator X520EPS/X520-AEPS (EPS v hodnotě 15 000 Kč zdarma), X1000/X1000 Overland a Z1000 Sport (modelové roky 2022)!

A vzhledem k tomu, jaký má akce charitativní přesah, poslali jsme do „BLACK MOVEMBERU“ do konce roku 2022 i všechny motorky CF MOTO s fantastickými slevami:

Sleva 5 000 Kč u řady 300, sleva 10 000 Kč u řad 650 a 700 a sleva 15 000 Kč u řady 800MT.

Z každé motorky opět putuje 500 Kč na boj proti rakovině.

CF MOTO - nejprodávanější čtyřkolky nejen v ČR a SR, ale i v celé Evropě. Nejrychleji rostoucí značka motocyklů v ČR a SR.

CF MOTO - 5 let záruka

www.cfmoto.cz

www.ctyrkolky.cz

ČESKÝ RYBÁŘ JE NA INSTAGRAMU

Sledujte náš profil ceskyrybar_official na instagramu! Nebojte se s námi podělit o vaše fotografie od vody, ať už nevšední, dechberoucí, nebo naopak komické, ať z nich mají potěšení i další příznivci Petrova cechu! Veškeré fotky rádi zveřejníme. Zasílat nám je můžete na e-mailovou adresu instagram@ceskyrybar.cz.

Nyní můžeme být stále v kontaktu!

Naši partneři