Český Rybář

Inzerce na webu

Nabízíme vám možnost inzerce na internetových stránkách www.ceskyrybar.cz

Jak to funguje?

Reklama na našem serveru je chytrý a efektivní způsob propagace vašich výrobků a služeb. Jednotlivé bannery jsou určeny nejen pro oborové firmy nabízející rybářské výrobky a služby, ale i pro ostatní společnosti prakticky jakéhokoliv zaměření. Pamatujte také na to, že reklama na oborově zaměřeném serveru má daleko vyšší účinnost než na obecných internetových stránkách. 

Reklama na ceskyrybar.cz je opravdu chytře zakomponovaná. Reklamní bannery totiž umíme zobrazovat na přání vybrané skupině rybářů, takže např. kaprařům zobrazujeme jen kaprařské bannery, plavačkářům bannery firem s vybavením na plavanou atd. K výběru jsou reklamní plochy, které se zobrazují nonstop nebo rotují. Při rotacích se systém snaží banner zobrazit co největšímu počtu různých navštěvníků. Hlídáme počty zobrazení jednomu návštěvníkovi, zajišťujeme rovnoměrné zobrazování reklamy během celého dne, sledujeme priority jednotlivých reklam.

Další možnosti reklamy

Nabízíme vám také zveřejnění PR článku na internetových stránkách a reklamu v časopise Český rybář. Pro další informace nás kontaktujte na adrese reklama@ceskyrybar.net a my vám rádi vyjdeme vstříc.

Redakce Českého rybáře

Naši partneři