Český Rybář

Ostatní

Český rybář č. 2020 / 7

SOUTĚŽTE S ALPOU A ČASOPISEM ČESKÝ RYBÁŘ

NEDARUJTE JIM ANI KAPKU

Že se u vody občas cítíte jako komáří návnada? S tím je teď konec, zařídí to repelenty od Alpy. Odpuzují a ničí komáry i klíšťata rychle a spolehlivě. Takže si na úlovek rádi počkáte a nic vás nebude rušit.  Alpa je zkrátka přítel vašeho rybolovu a úlovků bez ohánění.

A pokud jste v přírodě déle, určitě je použijte opakovaně. Přípravek Alpa Repelent FORTE snadno rozptýlíte na kůži, zatímco UNI můžete použít na kůži i na oděv. Výhodu představuje jednoduchá aplikace díky spreji. Repelenty Alpa jsou spolehlivým partnerem ničím nerušeného rybolovu.

A víte, že si spolehlivý repelent můžete připravit sami? Stačí dát do klasické Francovky pár hřebíčků a nechat louhovat. Komáři se vám vyhnou obloukem.

Milí přiznivci časopisu Český rybář, se začátkem prázdnin Vám přinášíme již tradiční soutěž s Alpou. Opět můžete získat balíček produktů značky Alpa, a navíc bezdrátovou nabíjecí podložku s logem Alpa.

Odpověď na jednoduchou soutěžní otázku nám zašlete do redakce nejpozději do 31. 7. 2020 prostřednictvím formuláře – viz níže.

Poté proběhne slosování a třem z vás zašleme balíček s uvedenými produkty. Jména výherců zveřejníme v zářijovém čísle časopisu Český rybář a na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz

1. Repelent UNI se může použít

Jméno a příjmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
E-mail
Telefon

Naši partneři