Český Rybář

Ostatní

Český rybář č. 2021 / 9

 

ALPA FANDÍ RYBÁŘŮM

Vsadit na přírodní přípravky se vyplatí, to potvrzuje legendární ALPA Francovka už 108 let. Ikonická Francovka je pomocníkem při sportu, práci i odpočinku a vaši přízeň a důvěru si skutečně zaslouží. Dodnes sází na původní, čistě přírodní a léty osvědčené složení a nezměnila ani své symboly. Stále ji najdete v typické lahvičce se sytě modrou etiketou a zářící žlutou hvězdou. 108 let stará receptura vychází z kompozice 14 léčivých bylin a dává Alpě Francovce sílu pomáhat při celé řadě neduhů. Francovka protáhne dýchání, uleví těžkým nohám i přetíženým svalům a dokáže zmírnit bolesti zad nebo hlavy.

Kostival lékařský je přítelem pohybu. Obsahuje alantoin, který zrychluje hojení tkání, kostí, šlach i vazů. Proces hojení urychlíte jemnou masáží, kterou zvládnete sami. Pomůže vám kostivalový masážní krém. Výborně zafunguje po větší zátěži při sportu nebo při práci, kdy uvolní svalové napětí a tím pomůže od bolesti.

www.alpa.cz

Soutěžte s námi a firmou ALPA a vyhrajte dvojici přípravků této značky. Odpověď na jednoduchou soutěžní otázku nám zašlete i s kontaktními údaji a souhlasem se zpracováním osobních dat nejpozději do 30. 9. 2021, a to buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08 České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz, předmět Soutěž ALPA), či prostřednictvím formuláře na našich internetových stránkách (www.ceskyrybar.cz, sekce Soutěže).

Poté proběhne slosování a dvanácti z vás zašleme balíček s přípravky ALPA. Jména výherců zveřejníme v listopadovém čísle časopisu Český rybář a na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz.

Správná odpověď z č. 7/2021:   

b) 108 let

Výherci:

  • Radomír KORNAS, Dolní Marklovice
  • Karel KETTNER, Kralupy nad Vltavou
  • Petr KÜBELBECK, Karlovy Vary
  • Lucie POKORNÁ, Litoměřice
  • Pavel MOČÁR, Přemyslovice

 

1. Ve kterém městě má sídlo společnost ALPA?

Jméno a příjmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
E-mail
Telefon

Naši partneři