Český Rybář

Ostatní

Český rybář č. 2022 / 7

NEDARUJTE ANI KAPKU!

Že se u vody občas cítíte jako komáří návnada? S tím je teď konec, zařídí to repelenty od ALPY. Odpuzují a ničí komáry i klíšťata bez kompromisu. Tak zajistí pohodový lov a vy si rádi počkáte, až zaberou. Obrovský bonus pro pohodičku a klídek na břehu, nemyslíte? Krásné ticho bez prudivého „bzzzz“. Na ALPU se můžete spolehnout, je přítelem rybolovu a pohody u vody.

Repelent FORTE obsahuje 28 procent účinné látky, a to z něj dělá alfa samce mezi repelenty. Chlubí se silným účinkem a jemným složením, které nedráždí pokožku. A je úplně jedno, jestli ho nastříkáte na tělo nebo oděv. K arzenálu repelentů ALPA dál patří repelent UNI, baby formule nebo roll-on pro ty, kteří aerosoly zrovna nemusí. Vyzkoušejte, a pokud jste v přírodě déle, neváhejte je použít opakovaně.

Víte, že spolehlivý repelent si zvládnete připravit i sami? Stačí dát do klasické Francovky pár hřebíčků a nechat louhovat. A komáři se vám vyhnou obloukem.

www.alpa.cz

Soutěžte s naším časopisem a firmou ALPA o produkty této tradiční značky.

Odpověď na soutěžní otázku nám zašlete i s kontaktními údaji a souhlasem se zpracováním osobních údajů do redakce nejpozději do 31. 7. 2022, a to buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08 České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz, předmět Soutěž Alpa), či prostřednictvím formuláře níže.

Poté proběhne slosování a šesti z vás zašleme balíček s repelenty Alpa. Jména výherců zveřejníme v zářijovém čísle časopisu Český rybář a také zde na našich internetových stránkách.

 

 

1. Masážní přípravky ALPA jsou proslulé:

Jméno a příjmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
E-mail
Telefon

Naši partneři