Český Rybář

Ostatní

Český rybář č. 2021 / 6

Soutěž o bylinné přípravky ALPA

Na ALPU se můžete spolehnout

Připadá vám, že jste při delším čekání na úlovek celí ztuhlí? To se, pokud se nehýbete, může stát. V takovém případě je dobré prokrvit svaly i úpony, uvolnit je a tím se zbavit bolesti. Nejlépe zafunguje pohyb, ideálně pak v kombinaci s vhodnými přípravky. Masážní gely a krémy ALPA tvoří ucelenou řadu mazání pro váš pohybový aparát. Bezpečně je poznáte podle typických obalů s hvězdou ALPA, která dostala barvy bylin. Obsahují přírodní výtažky ze známých léčivek, jako je vzácná arnika, kostival nebo kaštan. Pomohou prokrvit tkáně a vrátí vás do pohody. Můžete je kombinovat s oblíbeným bylinným elixírem, legendární Francovkou. Přípravky ALPA ulevují tělu a vrací vás do hry už 108 let.

www.alpa.cz

Rybářská sezona se již naplno rozběhla, u vody trávíme spoustu času, a tak by vás mohla potěšit výhra výše popsaných produktů, které vám pomohou zbavit se případných pohybových potíží. Soutěžte proto s námi a firmou ALPA o balíčky s produkty této značky.

Odpověď na jednoduchou soutěžní otázku nám zašlete i s kontaktními údaji do redakce nejpozději do 30. 6. 2021, a to buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08 České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz, předmět Soutěž ALPA), či prostřednictvím formuláře zde.

Poté proběhne slosování a šesti z vás zašleme balíček s bylinnými přípravky ALPA. Jména výherců zveřejníme v srpnovém čísle časopisu Český rybář a na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz.

1. Masážní gely a krémy ALPA obsahují extrakty z těchto léčivek:

Jméno a příjmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
E-mail
Telefon

Naši partneři