Český Rybář

Ostatní

Český rybář č. 2022 / 12

Tuhnou vám svaly, pobolívají klouby nebo se cítíte jako rozlámaní? Vyzkoušejte sílu konopí a dopřejte si masáž. S mazáním ALPA to zvládnete sami a odměnou vám bude zasloužená úleva.

ÚLEVA Z KONOPÍ

Konopné TRIO ALPA je bylinné mazání s mentolem, kafrem a zázvorem pro rychlou úlevu namoženého těla. Prokrvuje a prohřívá ztuhlé svalstvo, pomáhá jeho regeneraci a tím usnadňuje pohyb. Spolehlivě zafunguje také na klouby nebo šlachy, které jsou často zkrácené a masáže jim prospívají. Zvládnete je sami v pohodlí domova a je úplně jedno, jestli si zvolíte gel nebo hutnější balzám. Oba mají stejné složení a liší se jen konzistencí.

Na konopné mazání od ALPY můžete vsadit také po drobných kolizích. Pomůže vám s rekonvalescencí, abyste byli dříve fit. A neváhejte ho použít i v případě, že se cítíte jako rozlámaní, třeba při nachlazení nebo chřipce.

Zatímco gel a balzám pomáhají při masáži, Francovka je výborná k inhalacím a můžete ji přidat třeba do koupele. Budete překvapeni, jak vás osvěží.

Koupíte v obchodech nebo v e-shopu značky.

www.alpa.cz

Soutěžte s naším časopisem a firmou ALPA o produkty této tradiční značky.

Odpověď na soutěžní otázku nám zašlete i s kontaktními údaji a souhlasem se zpracováním osobních údajů do redakce nejpozději do 31. 12. 2022, a to buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08 České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz, předmět Soutěž Alpa 12/22), či prostřednictvím formuláře zde na našich internetových stránkách (www.ceskyrybar.cz, sekce Soutěže).

Poté proběhne slosování a šesti z vás zašleme balíček s produkty ALPA. Jména výherců zveřejníme v únorovém čísle časopisu Český rybář a na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz.

 

1. Jak se jmenuje přípravek s konopím a včelím voskem, který ALPA doporučuje pro ošetření velmi suché pokožky:

Jméno a příjmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
E-mail
Telefon

Naši partneři