Český Rybář

Ostatní

Český rybář č. 2024 / 6

 

SOUTĚŽ S ČESKÝM RYBÁŘEM A ALPOU

NENECHTE SI PÍT KREV

V ALPĚ moc dobře vědí, že komářích štípanců se dá u vody nachytat víc než ryb. Ale s tím je teď konec.  S repelenty od ALPY si rybolov užijete v klidu a pohodě, aniž byste se stali komáří návnadou.  Odpuzují a ničí komáry i klíšťata bez kompromisu. Tak zajistí pohodový lov a vy si rádi počkáte, až zaberou. Obrovský bonus pro pohodičku a klídek na břehu, nemyslíte? A krásné ticho bez dráždivého bzučení a ohánění se. Na ALPU se můžete spolehnout, je přítelem rybolovu a pohody u vody.

Repelent FORTE obsahuje 28 procent účinné látky, a to z něj dělá alfa samce mezi repelenty. Chlubí se silným účinkem a složením, které nedráždí pokožku. A je úplně jedno, jestli ho nastříkáte na tělo nebo oblečení. K arzenálu repelentů ALPA dál patří repelent UNI, gel nebo roll-on pro ty, kteří aerosoly zrovna nemusí. Vyzkoušejte, a jestliže jste v přírodě déle, neváhejte je použít opakovaně.

A pokud se na vás komáři přece jen dostanou, pomůže hojivý gel. Zabrání svědění a pálení po bodnutí a tak zamezí usilovnému škrábání, které může narušit pokožku a vést ke vzniku infekce. ALPA gel má mírné znecitlivující účinky, příjemně chladí a uleví také při „popálení“ kopřivami.

ALPA, kterou proslavila legendární Francovka, děkuje za vaši přízeň a přeje pohodový rybolov.

www.alpa.cz

Soutěžte s naším časopisem a firmou ALPA o produkty této tradiční značky.

Odpověď na soutěžní otázku nám zašlete i s kontaktními údaji a souhlasem se zpracováním osobních údajů do redakce nejpozději do 30. 6. 2024, a to buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08 České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz, předmět Soutěž Alpa 6/24), či prostřednictvím formuláře níže.

Poté proběhne slosování a pěti z vás zašleme balíček s produkty ALPA. Jména výherců zveřejníme v srpnovém čísle časopisu Český rybář a zde na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz.

1. Jak se jmenuje řada masážních výrobků určená sportovcům?

Jméno a příjmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
E-mail
Telefon

Naši partneři