Český Rybář

DÁRKY K PŘEDPLATNÉMU

/ Novinky / redakce

Milé čtenářky, milí čtenáři,

protože kniha je jedním z nejlepších dárků, darujeme Vám nyní k dvouletému předplatnému dílo světoznámé autorky Jane Goodallové „Kniha o naději“.

Jane Goodallová je světoznámá přírodovědkyně a průkopnice výzkumu chování zvířat, která se už desítky let neúnavně věnuje také ochraně ohrožených živočišných druhů. V Knize o naději čerpá z moudrosti svého života, který zasvětila přírodě, a pomáhá nám pochopit, jak si zachovat naději i tváří v tvář pandemiím, válkám a hrozícím ekologickým katastrofám. Protože naděje existuje, i když se někdy zdá být nedosažitelná. Můžeme ji najít například v přírodě – a v naší vlastní odolnosti.

Jsme rádi, že Vám tuto knihu můžeme nabídnout jako dárek k předplatnému. Pokud si objednáte dvouleté předplatné časopisu Český rybář, získáte zdarma právě titul Kniha o naději.

Pokud si nepřejete dvouleté předplatné, stále je tu i nabídka dárků k ročnímu předplatnému - viz sekce Předplatné.

Předplatné a dárek si můžete vybrat a objednat buď zde na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz (sekce Předplatné), nebo e-mailem na adrese predplatne@ceskyrybar.cz (předmět Předplatné s dárkem), či prostřednictvím formuláře z listopadového čísla časopisu Český rybář, který zašlete do naší redakce na adresu: Český rybář, s. r. o., Novohradská 45, 370 08 České Budějovice.

Děkujeme za Vaši přízeň!

PROSINCOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI

Mílovými kroky se blíží konec letošního kalendářního a potažmo i rybářského roku.

"BLACK MOVEMBER" CF MOTO

"BLACK MOVEMBER" na všechny motorky a vybrané čtyřkolky CF MOTO. BLACK Friday. Je to teď všude kolem.
Naši partneři