Český Rybář

SOUTĚŽTE S ALPOU

/ Novinky / redakce

Aáááááá, to je úleva!

ALPA fandí rybolovu a udrží vás v pohodě i přesto, že hned nezaberou. Čekání na úlovek se může pěkně protáhnout, takže být připraven se určitě vyplatí. O to víc na podzim, kdy se dá u vody prochladnout celkem rychle. Vaťák a holínky sice pomohou být v pohodě, ale někdy ani to nestačí. Takže, abyste místo očekávané ryby nechytili ischias, vyzkoušejte něco na zahřátí. 

Hřejivý konopný balzám od ALPY rozehřeje svaly i klouby a zabrání tak tuhnutí těla po delším sezení. Hřejivé složky v kombinaci s kafrem, zázvorem a rozmarýnovou silicí dávají balzámu sílu udržet vaše tělo v pohodě. Bezprostředně po jeho použití dochází k citelnému prohřátí tkání a celkové úlevě. Na ALPU se můžete spolehnout – její balzámy mají přírodní složení a postaví vás na nohy, i když se rybolov třeba protáhne.

www.alpa.cz

Soutěžte s naším časopisem a firmou ALPA o produkty této tradiční značky.

Odpověď na soutěžní otázku nám zašlete i s kontaktními údaji a souhlasem se zpracováním osobních údajů do redakce nejpozději do 31. 10. 2022, a to buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08 České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz, předmět Soutěž Alpa 10/22), či prostřednictvím formuláře zde na našich internetových stránkách (www.ceskyrybar.cz, sekce Soutěže).

Poté proběhne slosování a šesti z vás zašleme balíček s produkty ALPA. Jména výherců zveřejníme v prosincovém čísle časopisu Český rybář a také zde na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz.

PROSINCOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI

Mílovými kroky se blíží konec letošního kalendářního a potažmo i rybářského roku.

"BLACK MOVEMBER" CF MOTO

"BLACK MOVEMBER" na všechny motorky a vybrané čtyřkolky CF MOTO. BLACK Friday. Je to teď všude kolem.
Naši partneři