Český Rybář

SOUTĚŽTE S ALPOU

/ Novinky / redakce

Bolí vás záda a cítíte, že vám tuhnou klouby? Pak sáhněte po revitalizačních bylinných gelech a krémech ALPA.

Ááááá, to je úleva!

Zafungují rychle a namoženým partiím přinášejí okamžitý pocit úlevy.
Bylinné masážní přípravky ALPA prokrvují tkáně a tím snižují nepříjemné svalové napětí spojené s bolestí. Zrychlují regeneraci pohybového aparátu a na nohy vás postaví dřív, než byste čekali. Jejich předností je bylinné složení, které spolu s osvědčenou recepturou dává přípravkům ALPA sílu pomáhat při celé řadě neduhů. Zatímco krém s arnikou pomáhá při revmatu a podporuje hojení, kaštanový gel blahodárně působí na cévní systém a dokáže zmírnit pocit těžkých nohou. Na drobné pohmožděniny vyzkoušejte kostivalový gel. Podporuje regeneraci měkkých tkání a s jeho pomocí se také rychleji zbavíte modřin.

Na ALPU se můžete spolehnout. Ulevuje tělu a vrací vás do hry už 109 let.

www.alpa.cz

Soutěžte s naším časopisem a firmou ALPA o produkty této tradiční značky.

Odpověď na soutěžní otázku (viz sekce Soutěže) nám zašlete i s kontaktními údaji a souhlasem se zpracováním osobních údajů do redakce nejpozději do 31. 8. 2022, a to buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08 České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz, předmět Soutěž Alpa), či prostřednictvím formuláře zde na našich internetových stránkách (www.ceskyrybar.cz, sekce Soutěže).

Poté proběhne slosování a šesti z vás zašleme balíček s produkty Alpa. Jména výherců zveřejníme v říjnovém čísle časopisu Český rybář a na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz.

SRPNOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI

Léto v plném proudu, čas dovolených, zaslouženého odpočinku, houbaření, rybaření a prázdniny ...

ČESKÝ RYBÁŘ JE NA INSTAGRAMU

Sledujte náš profil ceskyrybar_official na instagramu! Nebojte se s námi podělit o vaše fotografie od vody, ať už nevšední, dechberoucí, nebo naopak komické, ať z nich mají potěšení i další příznivci Petrova cechu! Veškeré fotky rádi zveřejníme. Zasílat nám je můžete na e-mailovou adresu instagram@ceskyrybar.cz.

Nyní můžeme být stále v kontaktu!

Naši partneři