Český Rybář

DÁRKY K PŘEDPLATNÉMU

/ Novinky / redakce

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

ve vánočním vydání našeho časopisu Vám tradičně přinášíme speciální nabídku předplatného, které si nyní můžete objednat buď se zajímavým knižním dárkem, či pozorností pro partnerku či jinou Vám blízkou ženu.

Jestliže si pořídíte dvouleté předplatné, můžete získat:

  • nové vydání České knihy rekordů.

Při objednávce ročního předplatného máte na výběr z těchto dárků:

  • minulé vydání České knihy rekordů
  • dámská kosmetika Dermacol (noční maska, balzám na rty).

Dárků máme omezené množství, proto si se svou objednávkou pospěšte, ať se na Vás dostane (dárek je vždy třeba uvést v objednávce, nezasíláme automaticky).

Předplatné s dárkem můžete objednávat buď na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz (sekce Předplatné), nebo e-mailem na adrese predplatne@ceskyrybar.cz, či prostřednictvím následujícího kuponu.

Věříme, že Vás nabídka zaujme a udělá radost pod stromečkem.

Klidný adventní čas a krásné Vánoce Vám přeje

redakce Českého rybáře

LEDNOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI

Dříve platívalo, že leden je rybářsky téměř mrtvý měsíc.

DÁREK K PŘEDPLATNÉMU

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

máme tady nový rok a právě vyšlo první číslo nového ročníku našeho časopisu. Abyste nepřišli o žádné další vydání, nabízíme Vám předplatné a navíc s bonusem. Pokud si objednáte dvouleté předplatné, ať už v tištěné, nebo elektronické verzi, obdržíte od nás zdarma

čelovou svítilnu Fenix HM 23.

Budete mít postaráno nejen o zajímavé čtení na celé dva roky, ale získáte i praktického pomocníka na rybářské výpravy.

Předplatné můžete objednávat buď zde na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz (sekce Předplatné), nebo e-mailem na adrese predplatne@ceskyrybar.cz (předmět Předplatné s dárkem), či prostřednictvím formuláře z časopisu, který nám zašlete poštou na adresu: Český rybář, s. r. o., Novohradská 45, 370 08 České Budějovice.

Velmi si vážíme Vaší přízně a přejeme Vám do nového roku 2022 především pevné zdraví a také spoustu (nejen) rybářského štěstí!

redakce Českého rybáře

Naši partneři