Český Rybář

SOUTĚŽTE S ČESKÝM RYBÁŘEM A ALPOU

/ Novinky / redakce

POMŮŽE, KDE MŮŽE!

ALPA Francovka uleví kloubům i svalům po námaze. Pomůže dostat tělo zpět do pohody a je úplně jedno, jestli jste to přetáhli u vody nebo na zahradě, jste zemdlení po túře nebo máte spoustu „cyklokilometrů“ v nohách. Francovka má pro vás jednoduchý recept. Stačí pár kapkami potřít namožená místa a jemně rozmasírovat. A budete překvapeni, jak rychle přijde úleva.
Alpa Francovka obsahuje 14 bylin a dodnes se vyrábí podle původní receptury. To jí dává sílu pomáhat při celé řadě neduhů. Dokáže zvýšit prokrvení, rozhýbat záda i klouby a stejně dobře uvolnit přetížené svaly. Francovka je lihový roztok s dezinfekčními účinky, takže zvládne ošetřit i drobné oděrky a jiná poranění. Stejně dobře si poradí s nachlazením nebo ucpaným nosem.

Alpa Francovka je spolehlivým parťákem nejen pro rybolov, ale i pro vaše výlety, takže mít ji v batohu se určitě vyplatí.

www.alpa.cz

Soutěžte s naším časopisem a firmou ALPA o produkty této tradiční značky.

Odpověď na soutěžní otázku nám zašlete i s kontaktními údaji a souhlasem se zpracováním osobních údajů do redakce nejpozději do 31. 7. 2024, a to buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08 České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz, předmět Soutěž Alpa 7/24), či prostřednictvím formuláře zde na našich internetových stránkách (www.ceskyrybar.cz, sekce Soutěže).

Poté proběhne slosování a pěti z vás zašleme balíček s produkty ALPA. Jména výherců zveřejníme v zářijovém čísle časopisu Český rybář a zde na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz.

ČERVENCOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI

Léto k nám letos dorazilo se vší parádou. Dalo by se radostně zvolat „hurá k vodě“!

DÁRKY K PŘEDPLATNÉMU

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, zaujaly Vás články v našem časopise Český ...
Naši partneři