Český Rybář

ZNAČKY CFMOTO A GOES SE SPOJILY

/ Novinky / Tisková zpráva Journeyman, s. r. o.

Značka CFMOTO (společnost Zhejiang CFMOTO Power Co., Ltd.) v lednu 2024 oznámila definitivní dokončení 100% akvizice francouzské společnosti GOES. Cílem bylo využít GOES k doplnění produktového portfolia offroadových vozidel. Vzájemné spojení vzešlo z požadavků zákazníků, čímž se rozšířilo nejen portfolio produktů, ale optimalizovala se i globální distribuční síť.

Francouzská značka GOES se za roky výzkumu, vývoje a působení dostala kvalitou svých produktů na světovou úroveň, čímž se zařadila do skupiny lídrů na trhu v segmentu terénních čtyřkolek. Dnes je součástí nejen evropského, ale i celosvětového trhu. Jen v Evropě disponuje více než 1 240 prodejními místy ve většině evropských států.

Autorizovaným distributorem GOES pro ČR a SR se stal JOURNEYMAN CZ, s. r. o.

Firma Journeyman CZ se pyšní více než 20letými zkušenostmi v oboru čtyřkolek. Společnost se již před mnoha lety stala největším hráčem a lídrem na českém a slovenském trhu se značkou CFMOTO, a tak zákazníkům nabízí nejen výjimečné produkty, ale také odbornou technickou podporu, má rozsáhlé sklady s náhradními díly, příslušenstvím a samozřejmostí je servis a servisní poradenství. Bylo logickým krokem, že s akvizicí společnosti GOES se jeden z největších a nejzkušenějších světových importérů značky CFMOTO (TOP 10) JOURNEYMAN CZ, s. r. o., stane oficiálním distributorem značky GOES pro ČR a SR.

Komplexní síť autorizovaných prodejců v ČR/SR

S Journeyman CZ, s. r. o., jako novým importérem značky GOES zákazníci získávají zaručené a spolehlivé zázemí nejen na samotné centrále společnosti, ale především v komplexně vybudované síti autorizovaných prodejců v obou našich zemích. Prakticky všichni prodejci CFMOTO se stali také prodejci GOES.

Co akvizice přináší spotřebitelům? Zatím dvě kubatury, dvě verze GOES TERROX

CFMOTO uvádí na trh pod značkou GOES dva zcela nové modely čtyřkolek GOES s označením TERROX 400 a TERROX 500. Obě kubatury jsou okamžitě dostupné v krátké i dlouhé verzi a nabízejí kvalitní a odolnou techniku s vysokým rádiem pracovního nasazení. Obě verze jsou homologovány pro 2 osoby. Stroje nesou kvalitativní prvky, na které se vždy mohly a mohou spolehnout i majitelé čtyřkolek CFMOTO.

To nejlepší na čtyřkolkách GOES TERROX 400/500

 • moderní a praktický design do každého prostředí
 • platforma skvělých motorů CFMOTO
 • řídicí jednotka Bosch/EFI
 • kanadský variátor CVTech
 • uzávěrky 2WD/4WD
 • naviják / tažné zařízení
 • příjemné a intuitivní ovládání
 • nízkonákladový provoz
 • vysoká míra pracovního zatížení
 • TERROX 500 má v základu hliníkové disky kol
 • exkluzivní záruka, bezplatně rozšířená na 3 roky (spotřebitel i firma)

 

Ceny

GOES TERROX 400: od 119 990 Kč / 4 999 eur (krátká verze)

GOES TERROX 500: od 129 990 Kč / 5 399 eur (krátká verze)

 

Více o GOES TERROX naleznete na oficiálním webu pro ČR/SR: https://goes-atv.cz/

KVĚTNOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI

To letošní počasí je opravdu bláznivé! Nejen pro nás lidi, ale pro ryby možná dvojnásob.

DÁRKY K PŘEDPLATNÉMU

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, zaujaly Vás články v našem časopise Český ...
Naši partneři