Český Rybář

ČTYŘKOLKY CFMOTO JSOU NYNÍ JEŠTĚ DOSTUPNĚJŠÍ

/ Novinky / Tisková zpráva Journeyman CZ

Akce na začátku roku jsou pro CFMOTO již samozřejmostí.

Prodávat kvalitativně vyspělý výrobek za stále vynikající cenu je pro dovozce CFMOTO Journeyman CZ nejen ctí a potěšením, ale především velkým závazkem vůči zákazníkům. Rádi bychom vás seznámili s aktuálními akcemi.

Akce č. 1

CFMOTO Gladiator X450 G2 / X450-A G2 – sleva 10 000 Kč

Jedná se o nejnovější generaci jednoválcové čtyřkolky, která byla uvedena na trh v roce 2023. Nese nejnovější technologie v kombinaci s ultramoderním designem a zákazníky osloví především intuitivním a hravým ovládáním. Dominantou je vysoká pracovní využitelnost v různých odvětvích, ať už v zemědělství, doma na zahradě, nebo v lese. Je k dispozici v krátké a dlouhé verzi, obě homologované pro 2 osoby.

Akční cena: od 129 990 Kč (původní cena: od 139 990 Kč)

 

Akce č. 2

CFMOTO Gladiator X520 / X520-A Black Edition – 10 000 Kč

Zástupce předchozí generace nejprodávanější objemové třídy je nezničitelný jednoválec. Za dobu své existence potěšil tisíce majitelů, kterým věrně slouží dodnes. Navíc za skvělou cenu, takže edice Black zůstala ještě nějakou dobu na výrobní lince, aby uspokojila konzervativnější klientelu. Velmi ceněné je nasazení při práci v zimě s radlicí i v létě s pluhem a vozíkem. Na stroj je opět poskytována pětiletá záruka, což přináší jeho majiteli nesporné výhody, zejména bezstarostný provoz. V ceně jsou nejen hliníková kola, ale také naviják, tažné zařízení a uzávěrka 4 x 4. Je k dispozici v krátké a dlouhé verzi, obě homologované pro 2 osoby.

Akční cena: od 119 990 Kč (původní cena: od 129 990 Kč)

 

Akce č. 3

CFMOTO Gladiator X850 za skvělou akční cenu + doplňky v hodnotě 18 170 Kč ZDARMA

Doslova nezničitelný model stvořený pro tvrdou práci dokáže v terénu se svým motorem V-Twin zázraky. Poměr technika/cena je prostě neuvěřitelný, akční cena činí 239 000 Kč s pětiletou zárukou. Komponenty od renomovaných světových výrobců, kvalitní zpracování, velkorysý prostor pro dvoučlennou posádku, uzamykatelný pohon 4 x 4, naviják, tažné zařízení.

A k tomu nyní ZDARMA: přední plexi, zadní box a přední ochranný rám.

 

Akce č. 4

K novým Gladiatorům SSV prémiový elektrický juniorský Gladiator EV110 za 50 % ceny!

Svět zábavy pro dospělé je v produkci CFMOTO definován buginami s označením „Z“. I junioři mají u CFMOTO svůj vlastní svět zábavy, kterým je špičkový elektrický model CFMOTO Gladiator EV110. Snažíme se tyto dva světy propojit a vytvořit tak kontinuitu objevování pro dvě generace jezdců. V nabídce jsou tři buginy pro dospělé – CFMOTO Gladiator Z1000 Sport R, Z950 Sport a čtyřmístná verze Z950 Sport XL. Každá z nich je extrémním a zároveň futuristickým sportovním nářadím pro dospělé a nyní synchronně v nabídce s juniorskou čtyřkolkou Gladiator EV110, která má plně elektrický pohon.

Cena dětské buginy je v akci k „Zetku“ za 50 %: 39 995 Kč (maloobchodní běžná cena: 79 990 Kč)

 

Výše uvedené akce jsou platné od 17. 1. 2024 do vyčerpání zásob nebo do ukončení jejich prodeje dovozcem. Za akční produkty nelze požadovat žádnou finanční kompenzaci: příslušenství zdarma nebo slevu 50 %. Na všechna motorová vozidla CFMOTO se vztahuje exkluzivní pětiletá záruka. Akce platí výhradně v síti autorizovaných prodejců CFMOTO v České a Slovenské republice.

 

O CFMOTO / JOURNEYMAN CZ, s. r. o.

Značka CFMOTO s výrobou čtyřkolek ATV, SSV, UTV ATV patří mezi největší a nejprogresivnější výrobce strojů těchto kategorií na světě. V České a Slovenské republice dosahuje prodejního podílu výrazně nad 50 %, prodejní jedničkou je v kategorii čtyřkolek i v Evropě (zdroj: statistiky ČR/SR/EU). Česko-slovenská společnost Journeyman CZ, s. r. o., se řadí mezi 10 největších dovozců CFMOTO na světě.

 

 

 

 

 

ČERVNOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI

Mnozí z nás už od poloviny května netrpělivě stříhají svůj „přívlačový metr“.

SOUTĚŽTE S ČESKÝM RYBÁŘEM A ALPOU

NENECHTE SI PÍT KREV V Alpě moc dobře vědí, že komářích štípanců se dá u vody nachytat víc ...
Naši partneři