Český Rybář

4. MOTOSRAZ CFMOTO – NEJVĚTŠÍ V EVROPĚ (8.–10. 9. 2023, Rožnov pod Radhoštěm)

/ Novinky / Tisková zpráva Journeyman CZ

Tato jedinečná mezinárodní akce (Česká republika / Slovensko) má sice teprve 4. ročník, nic to však nemění na tom, že se stala největším srazem komunity majitelů motocyklů CFMOTO v Evropě. Důležité také je, že byla limitována počtem 220 registrací účastníků, které se ale nedaly v reálném čase zastavit, protože bez nich přišlo mnoho lidí, které jsme do areálu prostě nemohli nepustit – měli velký zájem o testování motocyklů CFMOTO.

Samo to nejde...

Společnost Journeyman CZ, s. r. o., je dovozcem CFMOTO pro Českou a Slovenskou republiku a již několik let po sobě patří mezi 10 nejlepších prodejců CFMOTO na světě. V nabídce a následném prodeji motocyklů dosahuje velmi zajímavých úspěchů, což dokazují i oficiální statistiky prodejů. Portfolio motocyklů díky spolupráci KTMR2R a CFMOTO v současné době dosahuje až 18 různých modelů, a to před výstavou EICMA, kde budou představeny další.

Motosraz, který vlastně není běžným motosrazem

Kdo očekává tvrdou hudbu a slečnu v mokrém tričku, ten je nedostane. To ale neznamená, že o zábavu není postaráno, jen probíhá v jiném stylu. Během pátku a soboty si mohli účastníci najednou užít buď v party stanu, nebo v kempu spoustu hodnotného programu – kromě volných testovacích jízd motocyklů ((během 2 dnů bylo k dispozici 12 modelů, včetně 4 TOP novinek: 800MT Explore, 800NK, 450NK a 700MT Premium) na ně čekal zábavný, ale i poučný program.

A víte, jak funguje tombola na srazu CFMOTO? Lístek do tomboly si sice nekoupíte, přesto po oba večery můžete vyhrát spoustu velmi hodnotných věcí. Jednoduše při registraci automaticky dostanete lístek do tomboly a jen čekáte na výhru. Lístků bylo tolik, že brzy došly, ale tým CFMOTO jednoduše rozdal nové, aby soutěž mohla pokračovat.

Workshopy, prezentace, cestopisy... nejen materiální věci mají hodnotu

A to je něco, co chce organizační tým CFMOTO věnovat všem. Kromě toho se účastníci během prezentace dozvěděli informace, které běžný člověk zjistí až na výstavě EICMA. Eduard (obchodní a marketingový ředitel Journeyman CZ ČR/SR) a Honza (obchodní manažer motocyklů CFMOTO) se vrátili z Číny jen pár dní před setkáním a přivezli opravdu velmi žhavé informace.

Na srazu samozřejmě nesmí chybět partneři, cestovatelé, ambasadoři CFMOTO…:

Jaroslav Šíma a jeho 100 000 km na 800MT – jak to všechno začalo, proběhlo, kde na světě motorka byla a co se s ní stalo.

Veronika Hankocyová a její Wonderwomenracing team – aby se vědělo, že holky umí jezdit na motorce stejně dobře jako kluci a jak šlape CFMOTO 300NK v její motoškole.

Michal „Indy“ Dokoupil všem ukázal, o čem jsou závody TT Isle of Man a jak často překvapí frekventanty motoškoly na CFMOTO 300

... a Marek Slobodník, ten je na světě opravdu jen jeden. Všichni se těšili na jeho českou premiéru z letošního roku Indodiesel na ceste z Indie, která byla v jeho podání jedinečná. Když skončil své vystoupení, potlesk nebral konce...

Naučné/informační workshopy

Kuba Nevřala ve spolupráci Auto-Moto Dohnal – zájemcům přehledně ukázali řadu důležitých věcí, které by měl motorkář znát, ale také poradili, jak se přes zimu udržet v kondici. Součástí prezentace tohoto týmu byla i odborná ukázka první pomoci.

Devold – jak se správně oblékat nejen na jízdu na motocyklu, ale i na pěší túry v přírodě.

Throttle Punks – jak správně pečovat o motocykl.

Helite Airbag – bláznivá ukázka toho, jak může nafouknutý airbag odolat ostrému ostří obří sekery.

Spanilá jízda CFMOTO

Vyznačovala se skvělým počasím, klikatou trasou přes 2 horské hřebeny a užili si ji jezdci na 106 motocyklech.

Na závěr čísla a poděkování

Celého srazu se zúčastnilo 233 příznivců, 158 motocyklů a na vyjížďce bylo 106 motocyklů. Děkujeme všem zúčastněným, také obchodním partnerům a partnerům srazu. Atmosféra, kterou všichni vytvořili, byla úžasná... Ano, toto vůbec není obyčejný sraz motocyklů. Uvidíme se opět za rok.

Tým Journeyman

 

KVĚTNOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI

To letošní počasí je opravdu bláznivé! Nejen pro nás lidi, ale pro ryby možná dvojnásob.

DÁRKY K PŘEDPLATNÉMU

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, zaujaly Vás články v našem časopise Český ...
Naši partneři