Český Rybář

MIVARDI SLAVÍ 20. VÝROČÍ NOVÝM LOGEM

/ Novinky / Tisková zpráva Mivardi

Značka Mivardi oslaví v roce 2024 výročí dvaceti let na trhu. Během této doby se z malé lokální značky stala jedna z nejznámějších značek rybářských potřeb ve střední Evropě. Hlavní část sortimentu Mivardi dnes tvoří ucelená nabídka kaprařského náčiní střední a vyšší třídy. Zastoupeny jsou i produkty pro lov na feeder a plavanou. Součástí značky je i vlastní výrobní závod na produkci sypkých krmiv, boilie, pelet a veškerých souvisejících doplňků. Zboží značky Mivardi je dostupné zákazníkům ve většině evropských zemí a na domácím trhu v České republice je tato značka již mnoho let suverénní jedničkou.

V rámci oslav významného výročí značky Mivardi se mohou naši příznivci těšit na velké množství novinek včetně řady inovativních produktů, na jejichž vývoji pracujeme delší dobu a které budou představeny na sezonu 2024. Některé z důležitých novinek se však začnou objevovat na trhu již v první polovině roku 2023. Všichni zákazníci u těchto novinek jistě na první pohled zaznamenají velmi podstatnou změnu – zcela nové logo značky Mivardi. Představením nového loga zahajujeme několik měsíců dlouhé období prezentace produktových novinek a příprav na jubilejní sezonu 2024.

Nové logo se vyznačuje novým vizuálním prvkem hexagonu a dominantního písmene M jakožto tradičního identifikačního prvku značky. Moderní provedení tohoto symbolu stejně jako řešení vlastního logotypu Mivardi vyznává výrazné, čisté a přesné linie. Je snadno zapamatovatelné a identifikovatelné. Svým pojetím plně koresponduje s principy uplatňovanými ve vývoji našich produktů a s novým designovým jazykem značky. Cílem našich produktů je nabízet moderní konstrukce s řadou inovací a důrazem na čistotu designu a funkční detaily.

Děkujeme všem zákazníkům za přízeň, kterou naší značce věnují již téměř 20 let. Bude nám ctí pro vás nadále vyvíjet a vyrábět náčiní, které vám pomůže k dosažení vašich rybářských snů.

KVĚTNOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI

To letošní počasí je opravdu bláznivé! Nejen pro nás lidi, ale pro ryby možná dvojnásob.

DÁRKY K PŘEDPLATNÉMU

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, zaujaly Vás články v našem časopise Český ...
Naši partneři