Český Rybář

SOUTĚŽTE S ALPOU

/ Novinky / redakce

ALPA myslí na rybáře

a udrží vás v pohodě, i když zrovna neberou. Čekání na úlovek se může pěkně protáhnout, takže být připraven se určitě vyplatí. O to víc, když patříte k těm, které počasí od rybolovu rozhodně neodradí. U vody se dá prochladnout celkem rychle a někdy ani „vaťák“ a termovýbava nestačí. Takže abyste místo očekávané ryby nechytili ischias, vyzkoušejte něco na zahřátí.  

Hřejivý konopný balzám od ALPY rozehřeje svaly a zmírní tuhnutí kloubů i po delším sezení. Hřejivé složky v kombinaci s kafrem, zázvorem a rozmarýnovou silicí dávají balzámu sílu udržet vaše tělo v pohodě. Příjemný pocit prohřátí oceníte bezprostředně po jeho aplikaci. Lze ho použít samostatně nebo kombinovat s konopnou Francovkou. Na ALPU se můžete spolehnout. Její balzámy mají přírodní složení a postaví vás na nohy, i když se rybolov třeba protáhne.

www.alpa.cz

Soutěžte s naším časopisem a firmou ALPA o produkty této tradiční značky.

Odpověď na soutěžní otázku nám zašlete i s kontaktními údaji a souhlasem se zpracováním osobních údajů do redakce nejpozději do 30. 11. 2023, a to buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08 České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz, předmět Soutěž Alpa 11/23), či formulářem zde na našich internetových stránkách (www.ceskyrybar.cz, sekce Soutěže).

Poté proběhne slosování a šesti z vás zašleme balíček s hřejivým konopným balzámem ALPA a ručníkem s logem této značky. Jména výherců zveřejníme v lednovém čísle časopisu Český rybář a na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz.

Naši partneři