Český Rybář

SOUTĚŽTE S ALPOU

/ Novinky / redakce

Aáááá, máte za sebou náročný den a nedaří se vám dostat se do pohody? Rozpusťte stres na rybách a odměňte se masáží. S masážními přípravky od ALPY ji zvládnete sami a ten osvobozující pocit. Úleva přijde rychleji, než řeknete Alpáááá.

Bylinný masážní gel a krém ALPA jsou ideální pro masáže kloubů, svalů i páteře. Zafungují rychle a spolehlivě vrátí tělo do pohody. Zatímco obsažený mentol ulevuje od bolesti, máta peprná a eukalyptus zvyšují prokrvení a snižují napětí měkkých tkání, takže brzy přichází celková úleva. Oba přípravky využívají přirozenou sílu bylin a osvědčenou francovkovou recepturu. Ukážou vám, jak dostat tělo zpět do pohody, a pomohou i tehdy, když se cítíte jako rozlámaní třeba při nachlazení nebo chřipce.

A pomůže i tradiční Francovka. Nedáme na ni dopustit, proto každoročně naplníme 5 milionů lahviček a má ji doma každý dospělý Čech. A v čem spočívá její oblíbenost? Je to jednoduché, pomůže, kde může. Důležité je i to, že dodnes sází na původní, čistě přírodní a léty osvědčené složení. Symbolizuje ji žlutá hvězda a typická lahvička se sytě modrou etiketou, jako příslib čistoty a důvěry. Alpa Francovka je alkoholový bylinný roztok s éterickými oleji a mentolem. 109 let stará receptura vychází z kompozice 14 léčivých bylin a dává Alpě Francovce sílu pomáhat při celé řadě neduhů. Máta, eukalyptus, rozmarýn, hřebíček nebo anýz a další byliny v kombinaci s mentolem protáhnou dýchání, uleví těžkým nohám i přetíženým svalům a dokážou zmírnit bolesti zad nebo hlavy. Stačí vetřít pár kapek na postižené místo a dopřát si trochu klidu. Alpa přináší úlevu kloubům a poradí si také s ucpaným nosem třeba při rýmě. Má dezinfekční účinky, takže ošetří i běžné oděrky.

www.alpa.cz

Soutěžte s naším časopisem a firmou ALPA o produkty této tradiční značky.

Odpověď na soutěžní otázku nám zašlete i s kontaktními údaji a souhlasem se zpracováním osobních údajů do redakce nejpozději do 30. 11. 2022, a to buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08 České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz, předmět Soutěž Alpa 11/22), či prostřednictvím formuláře zde na našich internetových stránkách (www.ceskyrybar.cz, sekce Soutěže).

Poté proběhne slosování a šesti z vás zašleme balíček s produkty ALPA. Jména výherců zveřejníme v lednovém čísle časopisu Český rybář a také zde na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz.

Naši partneři