Český Rybář

SOUTĚŽTE S ALPOU A ČASOPISEM ČESKÝ RYBÁŘ

/ Novinky / redakce

Léto začíná a čeká nás spousta příjemných zážitků u vody. Aby vám je nekazil otravný hmyz, soutěžte s námi a firmou ALPA a vyhrajte balíčky s repelentními přípravky této značky, které vás ochrání.

Ochrání vás před klíšťaty a komáry

Repelenty ALPA představují spolehlivé ochránce před bodavým a savým hmyzem, jako jsou klíšťata, komáři, muchničky a další. Repelent FORTE obsahuje 28 % účinné látky, což z něj dělá alfa samce mezi repelenty. Vyniká svým silným účinkem a přitom jemným složením, které nedráždí pokožku. Můžete ho použít na pokožku i oděv, čímž ochranu ještě zvýšíte. K řadě repelentů značky ALPA dále patří repelent UNI a baby formule pro děti od 1 roku. A pokud ke štípnutí přece jen dojde, rychlou pomoc poskytne zklidňující gel. Mírní svědění, pálení i otoky a výborně zafunguje třeba při „popálení“ kopřivami.

www.alpa.cz

Odpověď na jednoduchou soutěžní otázku nám zašlete i s kontaktními údaji a souhlasem se zpracováním osobních dat nejpozději do 31. 7. 2021, a to buď poštou (Český rybář, s. r. o, Novohradská 45, 370 08 České Budějovice), nebo e-mailem (soutez@ceskyrybar.cz, předmět Soutěž ALPA), či prostřednictvím formuláře zde na našich internetových stránkách (www.ceskyrybar.cz, sekce Soutěže).

Poté proběhne slosování a pěti z vás zašleme balíček s repelenty ALPA. Jména výherců zveřejníme v zářijovém čísle časopisu Český rybář a také tady na našich internetových stránkách.

PROSINCOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI

Poslední měsíc v roce je pro mnohé rybáře už jen časem bilancování, ovšem vzhledem k posledn&iac ...

DÁRKY K PŘEDPLATNÉMU

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, ve vánočním vydání našeho časopisu ...
Naši partneři