Český Rybář

ZÁRUKA 5 LET NA VŠECHNY MOTOCYKLY CFMOTO A ČTYŘKOLKY CFMOTO GLADIATOR!

/ Novinky / redakce

Journeyman CZ pro své zákazníky opět připravil velký benefit ve formě 5leté záruky na všechny stroje CFMOTO.

V roce 2021 mají všechny stroje zn. CFMOTO (motocykly i čtyřkolky ATV / UTV / SSV) ZÁRUKU 5 LET!

5letá záruka platí také pro ty, kteří je koupili v termínu od 1. 1. 2021. Tedy i zákazníci, kteří si pořídili stroje CFMOTO v roce 2021 s 3letou zárukou, mají nyní zpětně záruku 5 let! 

Dovozce CFMOTO Journeyman CZ tímto krokem naplňuje svůj slib a slogan z konce roku 2020 – „CFMOTO change the rules“ – a opravdu mění „pravidla hry“.

Další detaily k 5leté záruce najdete zde: https://journeyman.cz/journeyman-novinky/5-let-zaruka-na-vsechny-stroje-cfmoto.

Pozn.: Záruka 5 let platí při nákupu strojů CFMOTO v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro koncového zákazníka, který není podnikatelem. Týká se všech modelů z aktuální nabídky strojů CFMOTO oficiálního dovozce Journeyman CZ, s. r. o. Další informace na stránkách dovozce. 

DUBNOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI

Druhý jarní měsíc vždy platil za mezník, na který se těšili především příznivci ...

DÁRKY K PŘEDPLATNÉMU

Vážení čtenáři,

pokud uvažujete o předplatném našeho časopisu, které je oproti koupi časopisu na stánku výhodnější, ulehčíme Vám rozhodování speciální nabídkou.

Jestliže si pořídíte roční předplatné, získáte buď pro sebe, nebo pro svou partnerku dárek od firmy Dermacol. Pro pány máme připraven sprchový gel a vodu po holení, pro dámy balzám na rty a noční masku.

Při pořízení dvouletého předplatného Vám zašleme pánskou i dámskou verzi dárku.

A obracíme se i na Vás, partnerky našich čtenářů, pokud chcete svému rybáři udělat radost, věnujte mu předplatné časopisu s darovacím certifikátem a zároveň pro sebe, nebo pro něj získejte výše zmíněný dárek, či obojí (dle typu předplatného).

Předplatné můžete objednávat buď zde na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz (sekce Předplatné), nebo e-mailem na adrese predplatne@ceskyrybar.cz, či prostřednictvím kuponu z březnového vydání časopisu.

Věříme, že Vás nabídka zaujme a těšíme se na Vaše objednávky.

Vaše redakce

Naši partneři