Český Rybář

ČERVENCOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI!

/ Novinky / redakce

Podívejte se, co najdete na jeho stránkách...

Za písmeny LRF se skrývá rybolovná metoda, která po celém světě získává značnou popularitu. A právě o ní bude článek Rasmuse Ovesena.

Léto je tady a s ním i nejrůznější úskalí, která přináší lov v parných dnech. O tom, jak si v tomto období úspěšně poradit s chytáním kaprů, bude polemizovat Michal Kučera.

Alternativou letního lovu jsou krátké noční vycházky. Detaily takového chytání probere známý anglický kaprař Steve Spurgeon.

Jarda Těšínský má za sebou už pěknou řádku nádherných úlovků a jeho články o hledání jezerních obrů opravdu stojí za to. Tentokrát se s ním vypravíme na kapry do Maroka.

V okénku pro příznivce lovu feederem se také zaměříme na letní lovy a Milan Tychler se nás pokusí přesvědčit, že není nic krásnějšího než vyrazit s pickerem a třešněmi na tlouště.

A pojďme na dravce! Adrian Prus je chytat umí a tentokrát se s ním vypravíme na ty největší okouny.

Komplexně se pak na lov dravců podíváme v článku Yva Bindelse a probereme, jaké návazce (a z jakého materiálu) v konkrétních situacích použít.

Od dravců se vrhneme na plavanou a průvodce v otázkách správného vnadění nám bude dělat úspěšný anglický závodník Mark Pollard.

Tomáš Lotocki se tentokrát zaměří na nepůvodní druhy ryb v našich vodách a podíváme se na několik příkladů neúspěšné introdukce. Nebude chybět příběh Milana Rozsypala, v hledáčku nám uvízne další porce pěkných kaprů (Carp Focus), v rubrice „Surfujeme po netu“ si ukážeme trofejní úlovky ryb se zajímavými jmény. Radek Diviš v testu „propere“ přístroje GARMIN echoMAP CHIRP a přidá i hodnocení tří navijáků od firmy SHIMANO (Sedona, Sahara, Nasci).

Jako každý měsíc nebudou chybět stránky pro muškaře i mladé rybáře, oblíbené soutěže včetně těch, ve kterých soutěžíte se svými trofejními úlovky nebo fotografiemi od vody, zajímavosti ze života ryb u nás i v zahraničí ani populární fámy a vtip Petra Urbana.

 

Naši partneři