Český Rybář

BŘEZNOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI!

/ Novinky / redakce

Tentokrát jsme pro Vás připravili...

Do velké pátrací akce se ve svém článku pustil Christopher Chew. Okouni ho fascinovali už od mládí a po mnoha letech chytání vám poradí, kde hledat ty opravdu velké a s čím je lovit.

Asi každý rybář se těší na jaro. Vždyť první lovy v probouzející se přírodě patří k těm nejúžasnějším vůbec. Stejně je tomu u Jardy Těšínského, který se, jak jinak, vypraví za jarními kapry.

Robin Illner už ve svých článcích mnohokrát dokázal, že o rybaření přemýšlí. Tentokrát se zamyslí nad lovem s peletami, které mohou být jednou z nejúspěšnějších návnad i nástrah.

Pojďte strávit 24 hodin na rybách! Že je to skvělý nápad? Určitě! Zvláště když nám na této vycházce bude dělat průvodce úspěšný anglický rybář Jonathan Mann.  

A je tu další díl našeho seriálu o nástrahách. Milan Tychler ho tentokrát uvedl všeříkajícími slovy „masní červi kdykoliv a kdekoliv“. A tenhle nadpis má něco do sebe!

Možná už jste se mnohokrát zamysleli nad tím, co je to vlastně F1 v rybařině. Tenhle termín konečně vysvětlí anglický plavačkář Ben Townsend a přidá i několik postřehů, jak F1 a menší kaprovité ryby úspěšně lovit.

Pelagický lov candátů. Že nevíte, co si pod tímto termínem představit? Přečtěte si zajímavý článek Milana Rozsypala a uvidíte, že poznatky z něj budete moct v průběhu roku využít.

Kostarika je úchvatná země s netušeným přírodním bohatstvím. O tom, že ve vodách kolem jejího pobřeží naleznete i nesmírné množství podvodního života, se vás bude snažit přesvědčit Zdeněk Edelmann.

Nebude chybět poučný příběh Milana Rozsypala, v rubrice Carp Focus naleznete další porci slušných kaprů, Tomáš Lotocki vysvětlí, co to je Červený seznam ryb a mihulí, dozvíte se, které druhy ryb jsou v ČR vyhynulé, vymizelé a ohrožené, budete mít opět šanci soutěžit s revírem Sumčák o ceny za více než 1 000 000 Kč, Andrej Jakubík vypátral, že ryby opravdu cítí bolest, nebude chybět pohled na nové technologie budoucnosti a přibudou další zajímavosti a kuriozity od vody.

Jako každý měsíc se můžete těšit na stránky pro muškaře i mladé rybáře, oblíbené soutěže, zajímavosti ze života ryb u nás i v zahraničí i populární fámy a vtip Petra Urbana.

Naši partneři