Český Rybář

BŘEZNOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI!

/ Novinky / redakce

Tentokrát jsme pro Vás připravili...

Do velké pátrací akce se ve svém článku pustil Christopher Chew. Okouni ho fascinovali už od mládí a po mnoha letech chytání vám poradí, kde hledat ty opravdu velké a s čím je lovit.

Asi každý rybář se těší na jaro. Vždyť první lovy v probouzející se přírodě patří k těm nejúžasnějším vůbec. Stejně je tomu u Jardy Těšínského, který se, jak jinak, vypraví za jarními kapry.

Robin Illner už ve svých článcích mnohokrát dokázal, že o rybaření přemýšlí. Tentokrát se zamyslí nad lovem s peletami, které mohou být jednou z nejúspěšnějších návnad i nástrah.

Pojďte strávit 24 hodin na rybách! Že je to skvělý nápad? Určitě! Zvláště když nám na této vycházce bude dělat průvodce úspěšný anglický rybář Jonathan Mann.  

A je tu další díl našeho seriálu o nástrahách. Milan Tychler ho tentokrát uvedl všeříkajícími slovy „masní červi kdykoliv a kdekoliv“. A tenhle nadpis má něco do sebe!

Možná už jste se mnohokrát zamysleli nad tím, co je to vlastně F1 v rybařině. Tenhle termín konečně vysvětlí anglický plavačkář Ben Townsend a přidá i několik postřehů, jak F1 a menší kaprovité ryby úspěšně lovit.

Pelagický lov candátů. Že nevíte, co si pod tímto termínem představit? Přečtěte si zajímavý článek Milana Rozsypala a uvidíte, že poznatky z něj budete moct v průběhu roku využít.

Kostarika je úchvatná země s netušeným přírodním bohatstvím. O tom, že ve vodách kolem jejího pobřeží naleznete i nesmírné množství podvodního života, se vás bude snažit přesvědčit Zdeněk Edelmann.

Nebude chybět poučný příběh Milana Rozsypala, v rubrice Carp Focus naleznete další porci slušných kaprů, Tomáš Lotocki vysvětlí, co to je Červený seznam ryb a mihulí, dozvíte se, které druhy ryb jsou v ČR vyhynulé, vymizelé a ohrožené, budete mít opět šanci soutěžit s revírem Sumčák o ceny za více než 1 000 000 Kč, Andrej Jakubík vypátral, že ryby opravdu cítí bolest, nebude chybět pohled na nové technologie budoucnosti a přibudou další zajímavosti a kuriozity od vody.

Jako každý měsíc se můžete těšit na stránky pro muškaře i mladé rybáře, oblíbené soutěže, zajímavosti ze života ryb u nás i v zahraničí i populární fámy a vtip Petra Urbana.

DÁRKY K PŘEDPLATNÉMU

Milí čtenáři, na prahu nové rybářské sezony jsme pro vás připravili atraktivní dárky ...

VÝHERCI SOUTĚŽE TROFEJE ČESKÉHO RYBÁŘE 2017

Vážení čtenáři, milí soutěžící, určitě už nedočkavě čekáte, jak vše dopadlo! Nebojte.
Naši partneři