Český Rybář

SOUTĚŽTE S ALPOU A ČASOPISEM ČESKÝ RYBÁŘ

/ Novinky / redakce

Milí přiznivci časopisu Český rybář, se začátkem prázdnin Vám přinášíme již tradiční soutěž s Alpou. Opět můžete získat balíček produktů této značky, a navíc bezdrátovou nabíjecí podložku s jejím logem.

Odpověď na jednoduchou soutěžní otázku nám zašlete do redakce nejpozději do 31. 7. 2020 prostřednictvím formuláře – viz sekce Soutěže.

Poté proběhne slosování a třem z vás zašleme balíček s uvedenými produkty. Jména výherců zveřejníme zde na našich internetových stránkách www.ceskyrybar.cz a v zářijovém vydání našeho časopisu.

NEDARUJTE JIM ANI KAPKU

Že se u vody občas cítíte jako komáří návnada? S tím je teď konec, zařídí to repelenty od Alpy. Odpuzují a ničí klíšťata rychle a spolehlivě. Takže si na úlovek rádi počkáte a nic vás nebude rušit.  Alpa je zkrátka přítel vašeho rybolovu a úlovků bez ohánění.

A pokud jste v přírodě déle, určitě ji použijte opakovaně. Přípravek Alpa Repelent FORTE snadno rozptýlíte na kůži, zatímco UNI je určený na oděv. Výhodu představuje jednoduchá aplikace díky spreji. Repelenty Alpa jsou spolehlivým partnerem ničím nerušeného rybolovu.

A víte, že si spolehlivý repelent můžete připravit sami? Stačí dát do klasické Francovky pár hřebíčků a nechat louhovat. Komáři se vám vyhnou obloukem.

 

Výherci červnové internetové soutěže:

Anna BARTOŠOVÁ, Svitavy

Jakub MACEŠKA, Holešov

Jindřiška MAZÁČOVÁ, Horní Bečva

SRPNOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI

Léto je v plném proudu. Letos tedy zatím žádné velké tropy nebyly, o to víc jste si možná ...

SOUTĚŽ TROFEJE ČESKÉHO RYBÁŘE

Vážení čtenáři, inspirací k účasti v novém ročníku soutěže Trofeje Českého rybáře ...
tady
Naši partneři