Český Rybář

SRPNOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI!

/ Novinky / redakce

Co jsme pro Vás připravili?

Steve Phillips se tentokrát vypravil na zkušenou s testovacím rybářem značky Rage Garym Edmondsem. Jejich cílem byly štiky z mělčin, tak čtěte pozorně, protože jejich zkušeností na konci léta ještě určitě využijete.

Lov s pop upy zažívá neuvěřitelný boom. Pokud této nástraze stále nevěříte, třeba vás k jejímu použití přesvědčí sedm šťastných tipů Kevina Diederena.

V minulém čísle jsme s Jardou Těšínským probírali lov kaprů v letním období a věnovali se hlavně vhodným nástrahám. Tentokrát přijdou na přetřes nástrahy a doba lovu, což jsou neméně důležité aspekty úspěšného lovu.  

A jdeme do finále! Jak dopadly závody IBCC 2018 na maďarském Balatonu pro tým Mikbaits, se dozvíte v poslední části poutavého vyprávění Michala Kučery.

V životě každého rybáře asi přijde chvíle, kdy nechápavě zírá na šupinatá monstra sbírající nejrůznější laskominy přímo z vodní hladiny. Využijte toho a pokuste se je ulovit! Jak na to, vám poradí Lee Morris.

Stará koryta řek mají bezesporu své kouzlo. Nalezneme v nich velmi pestré druhové zastoupení ryb a většinou si dobře zachytáme. Nad úskalími lovu na podobných úsecích se ve svém článku zamýšlí Miroslav Mikáč.

Mark Pollard se tentokrát vypraví na ryby se splávkem a peletami. Představí úspěšné sestavy, návnady i nástrahy, poradí, jak správně krmit, a nakonec vás přesvědčí, že lov s wagglery může být nebývale úspěšný.

Kukuřice – kapří zabiják... Tak se jmenuje článek Milana Tychlera, ve kterém se věnuje klasické návnadě i nástraze. Rybáři ji používají už pěknou řádku let, a i když do našich revírů ročně napadají tuny žlutých zrnek, stále přináší neskutečné výsledky.

V rubrice „Příběhy psané do vody“ se opět ponoříte do vypravěčského umění Milana Rozsypala, Carp Focus vám nabídne další porci slušných kaprů, Tomáš Lotocki se bude věnovat snaze o záchranu karasa obecného, uvidíte neuvěřitelný úlovek platýse obecného, kterého dosáhli čeští rybáři u ostrova Senja, v rubrice Cik Cak naleznete spoustu zajímavých informací, Andrej Jakubík nastoupí přímo do války s kapry, nebudou chybět další zajímavosti a kuriozity od vody.

Jako každý měsíc se můžete těšit na stránky pro muškaře i mladé rybáře, oblíbené soutěže, zajímavosti ze života ryb u nás i v zahraničí i populární fámy a vtip Petra Urbana.

Naši partneři