Český Rybář

DUBNOVÉ ČÍSLO ČESKÉHO RYBÁŘE PRÁVĚ V PRODEJI!

/ Novinky / redakce

Tentokrát jsme pro Vás připravili...

Rudý chňapal „kubera“ neboli red snapper je nekompromisním bojovníkem. A právě na jeho lov se v různých částech světa zaměřil Zdeněk Edelmann.

Kdy jste naposledy vyrazili cíleně na líny? Že to ani nemá smysl, protože v našich vodách je jich jako šafránu? Kdyby jste se přece jen rozhodli to zkusit, možná vám přijde vhod pár dobrých tipů Robina Illnera.

Po letošní zimě začne pro mnohé rybáře sezona až v dubnu. Nad úskalími prvních lovů se zamýšlí Michal Kučera, který se ve svém článku snaží poučit z vlastních chyb.

Jaro je podle Jardy Těšínského jedním z nejlepších období pro lov kaprů vůbec. V článku tohoto vynikajícího rybáře naleznete veškeré informace o tom, jak se na první jarní lovy připravit, abyste byli úspěšní.  

Po uši v bahně se ocitne Darrell Peck! Ale nebojte se... nebude řešit složité životní situace, nýbrž lov kaprů na lokalitách s bahnitým dnem.

Nad prvními jarními lovy se zamýšlí i Mark Pollard. Představí vám jednu zajímavou taktiku lovu, se kterou v chladné vodě slaví úspěchy.

A je to tady! Steffen Schulz jde chytat „načerno“. Nebude vás ale navádět k žádným nekalým praktikám, jen jednoduše představí lov na veleúspěšné černé streamery.

Zahájená na pstruhových vodách už klepe na dveře, takže vám možná přijde vhod článek Milana Rozsypala o lovu pstruhů na tekoucích vodách. Jeho první díl nabízíme už v dubnovém čísle.

I na dalších třech stranách se budeme věnovat pstruhům. Milan Tychler se vás pokusí přesvědčit, že gumičky a pstruzi jdou skvěle dohromady.

Nebude chybět poučný příběh Milana Rozsypala, v rubrice Carp Focus naleznete další porci slušných kaprů, Tomáš Lotocki se vrhne na další skupinu ryb uvedených v Červeném seznamu ryb a mihulí, budete mít opět šanci soutěžit s revírem Sumčák o ceny za více než 1 000 000 Kč, Andrej Jakubík se zamyslí nad tím, jak se podvádí v rybářství, nebudou chybět další zajímavosti a kuriozity od vody.

Jako každý měsíc se můžete těšit na stránky pro muškaře i mladé rybáře, oblíbené soutěže, zajímavosti ze života ryb u nás i v zahraničí i populární fámy a vtip Petra Urbana.

Čtěte a nebudete litovat!

Naši partneři